مجمع درب و پنجره ایران

انتخاب اعضای هیئت مدیره انجمن تولید کنندگان درب و پنجره

انتخاب اعضای هیئت مدیره انجمن تولید کنندگان درب و پنجره

سومین مجمع هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان درب و پنجره ایران به منظور ارائه گزارش عملکرد و انتخاب هیات‌ مدیره و بازرسان انجمن برگزار شد.

سومین مجمع هیات مدیره انجمن صنفی تولید کنندگان درب و پنجره یو پی وی سی ایران به منظور ارائه گزارش عملکرد و انتخاب هیات‌ مدیره و بازرسان انجمن روز سه شنبه 25 دی ماه 1397 برگزار شد.

در این نشست که در محل دفتر انجمن برگزار شد، اعضاء و هیات رئیسه انجمن، نماینده وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی، اصحاب جراید و نشــریات و… حضور داشتند.

در ابتدای این نشست نماینده وزارت کار و امور اجتماعی که مراحل مختلف جلسه را زیر نظر داشت در مورد رعایت موارد قانونی و روند برگزاری انتخابات تذکرات لازم را ارائه کرد.

وی در ادامه از حاضران خواست تا با بالا بردن دست، رای خود را درباره تائید افراد حاضر در پنل هیات رئیســه و موافقت با نامزد شدن آنها در انتخابات اعلام کنند.

پس از استقرارهیات رئیسه جلسه در جایگاه، نماینده وزارت از آنان خواست تا از بین خود یک دبیر و یک منشی برای انجام کارهای هیات رئیسه انتخاب کنند.

مجمع درب و پنجره ایران

شروع رسمی جلسه

پس از شروع رسمی جلسه، وحید جلالی پور، دبیر و نایب رئیس انجمن صنفی تولیدکنندگان درب و پنجره ایران، گزارشی از عملکرد انجمن در سال گذشته ارائه داد.

در ادامه جلسه، پیمان خلیلزاده، بازرس انجمن نیز گزارشی از ترازنامه مالی 1397 انجمن ارائه داد و برخی از مطالبات و انتظارات اعضا از هیات مدیره را مطرح ســاخت.

خلیلزاده در ایــن گزارش، صورت های مالی و ترازنامه و همچنین صــورت منابع و مصارف انجمن را به اطالع اعضاء انجمن و حاضران رساند.

در ادامه جلسه، زمان انتخاب 6 نفر عضو هیات ‌رئیسه (و دو نفر علی البدل) و دو نفر بازرس انجمن (و یک نفر علی البدل) فرارسید و تعدادی از حاضران کاندیداتوری خود را برای تصدی این سمت ها اعلام کردند.

پــس ‌از معرفی و اعلام اسامی نامزدهای عضوهیات ‌رئیســه و ســمت بازرس انجمن، رای گیری به صورت مخفی انجام شد که درنهایت اکبر معتضدی، وحید جلالی پور، حمیدرضا ّین طه به عنوان اعضای اصلی و علی ســیدی فر، سیدرضا دستمال چی، رضا کاظمی و خانم درسا شهابی و امیرحسین اسماعیل خانی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

حسین محمدی‏ نیک و پیمان خلیلزاده نیز به عنوان بازرس اصلی و علی شــفیعی به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *